Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701351

Hooldaja (psühhiaatriakliiniku sundravi osakonda)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Patsiendi vajadustest lähtuvate hooldustoimingute tegemine ja nende abistamine igapäevaste tegevuste juures
Patsientide jälgimine ja nende vajaduste selgitamine, probleemide korral õe informeerimine
Õe ja arsti abistamine erinevate raviprotseduuride ja uuringute läbiviimisel, vajadusel arsti ja õe turvalisuse tagamine
Vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

Sul on omandatud keskharidus
Sul on hea stressitaluvus, oled empaatiavõimeline ja hindad kõrgelt meeskonnatööd
Sul on varasem kogemus psühhiaatriliste patsientidega töötamisel
Oled kohusetundlik, täpne ja aus
Oskad efektiivselt kasutada tööaega
Valdad suhtlustasandil vene keelt

Mitmekülgset ja tähenduslikku tööd Eesti suurimas psühhiaatriaosakonnas
Toetavat meeskonda
Koolitus- ja arenguvõimalusi
Kindlat ja motiveerivat töötasu
Vahetustega tööd graafiku alusel (0,75 kohta)
5 kalendripäeva lisapuhkust aastas

Tööpakkumise number
#701351

Asukoht:
Viljandimaa
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. mai 2021
Kuulutus sisestati:
6. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem