https://www.cvkeskus.ee/463903

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #463903

HOOLDAJA (naistekliiniku sünnitusosakonda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- patsientide abistamine


Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele oskus
- abivalmidus, korrektsus
- soovitatavalt hooldusõe kutse või hooldajate baaskursuste läbimine


Ettevõte pakub

- tööalast täiendkoolitust
- sõbralikku töökeskkonda
- vahetustega tööd (täiskoormusega)
- lisapuhkust 5 kp

Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Lisainfo: Merit Tammela, tel 55522117


Tööpakkumise number
#463903
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
HOOLDAJA (naistekliiniku sünnitusosakonda)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!