Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436585

Hooldaja Mustamäe korpusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldaja peamiseks tööülesandeks on patsientide hooldamine ja abistamine.

Ootused kandidaadile

  • hea eesti keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
  • valmisolek vahetustega tööks
  • töökus, positiivne ellusuhtumine, hea suhtlemis- ja koostööoskus

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet ja häid töötingimusi
  • paindlikku tööaega graafiku alusel (sh öötöö)
  • lisatöö võimalust
  • 3 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
  • regulaarset põhjalikku tervisekontrolli Regionaalhaigla arstide poolt, vajadusel vaktsineerimist
  • võimalust einestada soodustingimustel uues ja avaras söögikohas

Palgast:
  • tööle tulles on tunnitasu 3.30 eurot (bruto), lisatasu öötundide eest on 35% kõrgem
  • kui oled töötanud täisajaga 6 kuud, maksame ühekordset boonust 200 eurot!
  • alates 7. kuust on tunnitasu 3.50 eurot (bruto), lisatasu öötundide eest on 35% kõrgem

Lisainfo

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!

Kontaktisik.
Liina Velgre, värbamisspetsialist
Tel 617 1771

Tööpakkumise number
#436585

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 3900 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem