Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37298

Hooldaja Keila haigla psühhogeriaatria osakonnas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osutada kvaliteetset ning professionaalset patsiendikeskset hooldustegevust

Ootused kandidaadile

  • hea pingetaluvus
  • hea suhtlemisoskus
  • riigikeele oskus algtasemel
  • koostöövalmidus

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas organisatsioonis
  • tasuta transporti Tallinnast Keilasse
  • meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Palume saata avldus koos CV-ga ja palgasooviga 30. novembriks 2004 e-posti aadressil inge.fuchs@regionaalhaigla.ee. Lisainfo psühhogeriaatria osakonna vanemõde Larissa Orljonok telefoninumbril 6780727.

Tööpakkumise number
#37298