Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59243

HOOLDAJA (intensiivravi osakond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiline tööülesanne on hooldustöö intensiivravi osakonnas.

Ootused kandidaadile

  • soov inimesi aidata
  • eesti keele oskus (algtase) ja vene keele suhtlusoskus
  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus
  • kohanemisvõime

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd Põhja-Eesti suurimas haiglas
  • tööd graafiku alusel
  • stabiilset töökohta

Lisainfo

Lisainfo intensiivravi osakonna vanemõde Katrin Roose telefonil 6971348 või 56629834.

Tööpakkumise number
#59243