https://www.cvkeskus.ee/192987

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Hooldaja Inglismaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192987

Tööpakkumise number

192987

Töö kirjeldus

Otsime pidevalt hooldajaid üle Inglismaa erinevatesse perekondadesse, kus vajavad igapäevast abi puudega inimesed. Abistamist vajavad erinevate tüsistustega, töövõimetud inimesed : seljaaju vigastustega, aju traumadega või insuldi läbi elanud patsiendid.
Tegu ei ole vanurite hooldusega!
Patsiendid elavad oma kodudes. Otsitavad hooldajad töötavad ühes konkreetses peres ja pakuvad igapäevast hooldusabi- pesemine, riietamine, söögi tegemine, tualetis käimisel abistamine, koristamine. On kergemas ja raskemas seisus patsiente, kes vajavad väga erinevat abi.
Seega tehakse meiepoolt välja valitud töötajatele Inglismaal kohapeal 5 päevane treeningprogramm, kus selgitatakse välja, millise patsiendiga vestluse edukalt läbinud hooldaja paremini sobitub ja hakkama saab.
Hooldajal peab olema valmidus asuda tööle mistahes Inglismaa piirkonnas! Seda, kuna abivajavad pered asuvad väga erinevates piirkondades üle Inglismaa.

Enamasti on pakkuda live-out positsiooniga tööd hooldajatele. See tähendab, et tööd tehakse ühes konkreetses peres 5 päeval nädalas, vastavalt koostatud töögraafikule.
Live in positsioone on pakkuda vähe, kus oleks vaja olla patsiendi juures 24 tundi järjest 2 nädalat, millele järgneb üks vaba nädal.

Töötajalt eeldatakse, et ta võiks olla valmis töötama Inglismaal miinimaalselt 1 aasta (sobivusel pikemalt).


Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt eelnev kogemus haigete hooldusel, põetamisel;
- NB! kandideerimiseks saata inglise keelne CV!!
- NB!! Inglise keele väga hea kõnelemise oskus;
- paindliku loomusega, sõbraliku suhtumisega, hooliv, suure empaatiavõimega, tugev isiksus;
- soovitavalt juhilubade olemasolu;
- väga kohusetundlik.


Ettevõte pakub

- võimalust töötada Inglismaal;
- tasuta lendu Inglismaale ja 5 päevase treeningu ajal tasuta hotellimajutust;
- majutuse leidmist perekonna elamispinnale vahetus läheduses (töötaja maksab kokkulepitud üüriraha);
- olenevalt kogemusest ja pere vajadusest ning hoolduse mahust on palganumber 6.00-8.05 GBP ning 7.08-19.08 GBP öötundide eest.Lisainfo

Esmalt korradab kohalik tööandja Eestis intervjuu kandidaatidega, kes vastavad kuulutuses kirjas olevatele nõudmistele. Kui Intervjuu järel saab inimene samuti vastuseks, et ta on tööle oodatud Inglismaale, siis siit Inglismaale saadetud hooldajatele tehakse Telfordis esmalt 5. päevane treeningväljaõpe, kus selgitatakse töö iseloomu, õpetatakse erinevates olukordades hakkama saama- nii psühholoogilisest kui hooldustoimingute teostamise aspektist ja uuritakse millisesse peresse hooldaja sobib!


Asukoht:
Suurbritannia
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
18. märts 2010
Lisainfo palga kohta:
vastavalt vahetustele ja -patsiendile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte. Meie kliendiks on Inglismaal Complete Care Holdings, kelle klientideks on hoolt vajavad, väga erinevate haigusjuhtumitega patsiendid üle Inglismaa. Nende patsientide kodudesse vajatakse abikäsi.