https://www.cvkeskus.ee/646186

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646186

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hooldusabi osutamine


Ootused kandidaadile

erialane (hooldaja) haridus

eesti keele oskus B1 tasemel

vene keele oskus

soovitavalt eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

stabiilselt tööd pidevalt arenevas Virumaa suurimas tervishoiuasutuses

enesearendamise ja täiendkoolituse võimalusi

lisapuhkust 5 kp.


Tööpakkumise number
#646186
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Hooldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!