Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194358

Hooldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kvaliteetse ja asjatundliku hooldusabi osutamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt ootame:

  • keskharidust
  • eelnevat töökogemust hooldajana
  • tahet hoolitseda abivajaja eest
  • valmisolekut intensiivseks vahetustega tööks
  • korrektsust töös ja välimuses
  • sõbralikkust, hoolivust ja oskust töötada meeskonnas
  • eesti keele oskusust kõrgtasemel ning vene, soome ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil
  • arvutioskust lõppkasutaja tasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalust professionaalseks eneseteostuseks
  • sõbralikku, üksteisest hoolivat ja toetavat meeskonda
  • vahetustega tööd (sh. töötamist öisel ajal)
  • motiveerivat töötasu
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#194358

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010

Villa Benita on kaasaegne Baltimaades unikaalse kontseptsiooniga hooldus- ja järelravi haigla ning eakatekodu. Villa Benita on esimene ja suurim Eesti kapitalil põhinev erahooldushaigla. Siin leiavad tervisemured parima võimaliku lahenduse. Meie elanike ja nende lähedaste jaoks on olulised asjatundlikkus, isiklik lähenemine, hoolitsus ning kodune õhkkond.

Vaata rohkem

You are applying to:
Hooldaja