Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58140

Hooldaja assistent

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hooldekodude residentide hooldamine ning nende elustandardite täiustamine
  • Residentide igapäevaelu korraldamine
  • Sõbraliku ning mugava õhkkonna loomine
  • Residentide füüsilise ja emotsionaalse heaolu tagamine
  • Jooksvate tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Oskad inglise keelt suhtlustasandil
  • Sul on tugev motivatsioon areneda ning täiendada oma oskusi hooldaja töös
  • Sul on soov aidata inimesi, kes seda vajavad
  • Kasuks tuleb, kui Sul on eelnev töökogemus meditsiini või hooldustöö vallas (kuid ei ole nõutav)
  • Kasuks tuleb, kui oled läbinud meditsiinikoolituse-kursused (kuid ei ole nõutav)
  • Oled valmis asuma minimaalselt aastase töölepingu alusel tööle Inglismaale

  • Sõidukulude osalist tagastust või esialgset kompensatsiooni
  • Kaasaaegset väljaõpet ja NVQ (national vocational qualification) kvalifikatsiooni
  • Mugavaid elamistingimusi soodsa hinnaga
  • Palka £5,20 tunnis
  • Keskmiselt 38,5 töötundi nädalas ja ületundide tegemise võimalust

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu INGLISKEELSET CV`d aadressil dina(at)bhc.ee ning jagame meelsasti lisainformatsiooni telefonil 6696 740.

Tööpakkumise number
#58140