Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340265

Hooajatöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistoodete käsipakendus
  • Etikettimine ja markeerimine

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek teha füüsilist tööd
  • Kohusetundlikkus, kiirus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?

  • Üheks meie konkurentsieeliseks on tulemustele pühendunud inimesed.
  • Oleme loonud motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötajate tööpanusest ning töötulemustest.
  • Peame tähtsaks mitte ainult seda, mida saavutati, vaid ka seda, kuidas saavutati.
  • Me väärtustame koostööd, tähistame edulugusid ja naudime üksteise head seltskonda.
  • Me koolitame oma töötajaid ning julgustame töötajate arengut ettevõtte sees.
  • Pöörame suurt tähelepanu töökeskkonna ohutusele ja headele töötingimustele.
  • Ettevõttena toetame sporti ning oma töötajate sportlikku eluviisi toetame läbi spordiklubi.

Lisainfo

NB! Ametikoht on tähtajaline ja töö kolmes vahetuses!
Vahetustega töötajatele tasuta buss Tallinnast, Raplast ja Kohilast.

Tööpakkumise number
#340265

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. mai 2014
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2014

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.

Vaata rohkem