Värsked tööpakkumised

Hooajatööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601306

Tööpakkumise number

601306

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda kurgihooajaks (juuli- ja augustikuuks) abilisi, kes:
- ei karda rasket ja rutiinset tööd, kas kurkide purki panemisel või transporttöödel.

Nõudmised kandidaadile

Otsime suveks töökaid inimesi, kes:
- on meeskonnamängijad ja sulanduvad hästi töökeskkonda;
- on valmis töötama 8-tunnistes vahetustes (hommikune või õhtune);
- suudavad järgida rangeid hügieeninõudeid.

Pakume omalt poolt töötasu vähemalt 650 eurot kuus pangakontole, soodustusi ettevõtte kaupluses, taskukohast lõunasööki oma töötajate sööklas ning vastastikusel sobivusel püsivat töösuhet. Töö sobib ka tudengitele suvevaheajaks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2019
Brutopalk:
Alates 720 kuni 800 EUR kuus

AS Salvest on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid. Aastast 1946 oleme tootnud Tartus kodumaist toorainet kasutades ja eestimaalaste maitse järgi tooteid, mis on tänaseks muutunud legendaarseteks. Meie portfelli kuuluvad supid, erinevad hoidised, moosid, lastetoidud, kastmed jpm. Eestis leiab meie tooteid brändide Salvest, Meie Mari, Põnn ja Mahlakas alt. Ettevõte annab tööd 190 töötajale ning meile on omistatud IFS toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.