Hooajatöö - hommikusöögi teenindaja VIP5

RESTAURANT OÜ

Tööpakkumise number

584877

RESTAURANT OÜ HOOAJATÖÖ - HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJA

Töö kirjeldus

Hotell Dzingel restoran pakub tööd hooaja hommikusöögi teenindajale (märts-august).

Hommikusöögiteenindaja tööülesanneteks ja klientide teenindamine vastavalt restorani teenindusstandardile, buffeelaua ja kliendisaali korrashoiu tagamine, jookide ja toitude serveerimine ning arveldamine.

Nõudmised kandidaadile

Head meeskonnatöö oskust
Teenindusvalmidust
Valmisolekut töötada nädalavahetustel ja riigipühadel ning varajastel hommikutundidel

Ettevõte pakub

Palju ühisüritusi ja lisaväärtusi
Paindlikku töögraafikut
Konkurentsivõimelist palka
Ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
12. märts 2019
Soovin kandideerida

Hooajatöö - hommikusöögi teenindaja

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Vaatan ettevõtte profiili