Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643216

Hooajaline vastuvõtuadministraator (maist oktoobrini)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine kõrgel hooajal (maist oktoobrini)
Broneeringute tegemine telefoni ja e-maili teel
Arveldamine erinevate maksuvahenditega
Klientide igakülgne abistamine ja nõustamine
Tööaeg kella 10st-22ni. Öised vahetused puuduvad.

Встреча клиентов на ресепшене во время высокого сезона (с мая по октябрь)
Оформление бронирования по телефону и электронной почте
Учет и расчет платы разными платежными средствами
Всесторонняя поддержка клиентов
Работа с 10 утра до 22 вечера. Ночных смен нет.

Ootused kandidaadile

Valmisolek vahetustega tööks
Hea eesti, inglise ja vene keele oskus
Kasuks tuleb ka soome keel
Hea pingetaluvus
Kohusetunne

Готовность к посменной работе
Хороший уровень эстонского, английского и русского
Финский язык будет преимуществом
Стрессоустойчивость

Ettevõte pakub

sõbralikku tööõhkkonda
tööks vajalikku väljaõpet
Brutopalk on 6 eurot tunnis.
Töö algus mai algus

Дружелюбную обстановку в коллективе
Необходимое для работы обучение
Зарплата брутто - 6 евро в час.
Начало работы - май

Lisainfo

Hea tulemuste korral on võimalus jääda täiskohaga tööle. В случае успешного прохождения испытательного срока фирма рассмотрит возможноть трудоустройства на постоянной основе.

Tööpakkumise number
#643216

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

Delta Apartments has 32 serviced apartments for short-term rent, which are all located in Tallinn’s Medieval Old Town. The office is open from 10AM until 10PM. No night shifts.

Vaata rohkem