Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646412

Hooajaline töötaja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Šašlõkkide, grill-lihade ning teiste suvetoodete valmistamine ja pakendamine
  • Valmistoodangu markeerimine

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 aastat
  • Suhtlustasandil eesti keele oskus
  • Kohusetundlikkus, püsivus ja täpsus
  • Meeskonnatöö oskus
  • Valmidus töötada jahedas ruumis

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet
  • Täistööaega või soovi korral osalist tööaega
  • Töövahendeid ja tööriideid
  • Tasuta transporti Haapsalust, Linnamäelt, Taeblast, Paliverest, Martnast

Tööpakkumise number
#646412