Hooajaline klienditeenindaja Humana Mustika keskuse kaupluses 30.07.-30.09.2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545589

Tööpakkumise number

545589

Töö kirjeldus

Kaupade ettevalmistamine ja väljapanek müügisaali ning klientide abivalmis ja asjakohane teenindamine

Nõudmised kandidaadile

Oled meile parim kolleeg kui tunned huvi moe ja rõivaste vastu, eelnev kogemus jaekaubanduses lihtsustab Sinu tööd. Hindame ausust ja töökust, positiivsust ning avatud suhtlemist.

Pakume Sulle väljaõpet, põnevat ning vaheldusrikast tööd, kindlat töökohta ja sissetulekut, samuti omatöötaja soodustust kaupade ostmisel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 737 EUR kuus

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest. Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 23 kauplust.