Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646531

Hooajaline aiandustööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Istandiku rajamine.
Istandiku hooldamine (väetamine, rohimine, istanduste likvideerimine jne).
Saagi korjamine ja muud tööst tulenevad tööülesanded.
Pakendamine.

Ootused kandidaadile

Tahe teha füüsilist tööd, ka kehvades ilmastiku tingimustes,
valmisolek teha ka erandkorras pikemaid tööpäevi

Väljaõpet, majutusvõimalust 2 eur/päev, hooaja lõppedes tublidele töölistele võimalus tasuta korjata omale talvevaruks maasikaid. Lisaks väga positiivset keskkonda tööajal.

Pakume transporti tööle pääsemiseks ja tagasi Keila- Tuula suunal.

Tööpakkumise number
#646531