Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143963

Hommikusöögiteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aldera Hotell OÜ Tallinnhotels kaubamärgi all töötav hotellide operaatorfirma, kes tänasel päeval opereerib kolme Tallinnas asuvat hotelli - CITY HOTEL PORTUS ja SAVOY BOUTIQUE HOTEL ja HOTELL BERN
CITY HOTEL PORTUS OOTAB TEID OMA MEELDIVASSE KOLLEKTIIVI HOMMIKUSÖÖGI TEENINDAJAKS

Ootused kandidaadile

Kandidaadil võiks olla:
- eelnev töökogemus toitlustuse valdkonnas;
- tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas;
- kliendikesksus;
- väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus;
- valmisolek meeskonnatööks;
- paindlikkus;
- pingetaluvus;
- suhtlemisoskus erinevates võõrkeeltes.

Ettevõte pakub

Aldera Hotell OÜ pakub omalt poolt:
- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes;
- koolitust;
- meeldivat töökeskkonda;
- vaheldusrikast tööd;
- sõbraliku kollektiivi;
- arenemisvõimalust ettevõtte siseselt.

Palume CV saata koos palgasooviga.

Lisainfo

Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#143963

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
11. märts 2008

2005. aastal asutatud Tallinn Hotels on Eesti kapitalil põhinev hotellide opereerimisfirma Aldera Hotell OÜ kaubamärk.
Viies ellu parima koostööpartneri visiooni ja rahuldamaks erinevaid eelistusi kuulub täna Tallinn Hotelsi portfooliosse kolm eri tasemega hotelli Tallinnas:

Savoy Boutique Hotel on hotell, mis pakub nii äri kui huvireisijale killuke luksust Tallinna vanalinnas.

City Hotel Portus on mõistliku hinna-tasemega hotell Tallinna kesklinnas kõigile, kes peavad lugu sõbralikust ja vastutulelikust teenindusest.

Hotell Bern on Tallinna vanalinnas asuv Šveitsi pealinnaga samanimeline hotelli, kus kõik külalised saavad osa siirast, sõbralikust ning kvaliteetsest võõrustamisest.

Tallinn Hotels areneb ja kasvab koos oma partneritega! Oma tegevusega tahame aidata ellu viia meie külaliste, kolleegide, edasimüüjate, äriklientide ja omanike eesmärke.

Vaata rohkem