Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345076

Hommikusöögijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Solo Sokos Hotel Estoria hommikusöögi korraldamine
Teenindajate juhendamine ja arendamine
Klienditeeninduse tagamine vastavalt Solo konseptsioonile
Töögraafikute koostamine
Külalistega suhtlemine

Ootused kandidaadile

varasema töökogemus hotellis või restoranis
initsiatiiv ja omaalgatus
organiseerimis- ja juhtimisoskus
eesti, soome, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
hea pingetaluvus

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, tulemustest sõltuvat palka, soodustusi, head töökeskkonda, arenemis- ja koolitusvõimalusi, väärtuslikke hotelli- ja restoranitöö kogemusi

Tööpakkumise number
#345076

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2014

Solo Sokos Hotel Estoria on privaatne oaas linnakeskuses nii ärikohtumisteks kui rahulikuks puhkuseks, kus on täiuslikult funktsioneeriv keskkond, personaalne teenindus ja unikaalne sissevaade Eesti lugude juurde.
Igas hotellitoas räägib üks Eesti organisatsioon ühe Eestit tutvustava ja intrigeeriva loo ning lugusid kohtab klient oma igal sammul kogu hotellis. Estoria kõrge tasemega hotelliteenus ja põnevalt jutustatud lood muudavad hotelli iga külalise jaoks kuldvõtmeks Eestisse.
Solo Sokos Hotel Estoria kuulub Soome hinnatuimasse ja suurimasse hotelliketti, milles on üle 50 hotelli Soomes, Tallinnas ja Peterburis.
Tule meile tööle vastuvõtuteenindajana ja aita muuta viibimine Estorias külalise jaoks täiuslikuks kogemuseks.

Vaata rohkem