Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623418

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oled läbi ja lõhki hommikuinimene ning sulle meeldib vara ärgata?
Varased hommikutunnid on just see aeg, kui oled kõige tegusam?

Nõudmised kandidaadile

Kui tunned, et soovid teeninduses kätt proovida kandideeri läbi CVkeskuse.

Pakume vahetustega tööd, toredat seltskonda, lõbusaid meeskonnaüritusi, sporditoetust.

Meie juures on ebareaalselt hea!

Tööpakkumise number
#623418

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Oleme nooruslik ja lahe punt. Meil on hubane atmosfäär ja imeline toit. Maitseelamus Fiis on vinge kogemus, mida sa ei unusta nii pea. Siin oled alati oodatud!

Vaata rohkem