Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57172

Tööpakkumise number

57172

Töö kirjeldus

Hommikusöögi teenindaja teenindab kliente, hoolitseb hotelli hommikusöögis rootsi laua ja laudade korrasoleku ning restorani saali üldise korrasoleku eest. Tööaeg on üldjuhul 6.00 - 12.00 ja 6.00-15.00.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• eelnev klienditeenindaja töökogemus
• eesti, inglise, vene, soome keele oskus suhtlustasemel
• väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• esinduslik välimus

Ettevõte pakub

• tööd nooruslikus kollektiivis
• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005

Meriton Hotels hotelliketti kuuluvad hetkel Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary . Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.
Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Grand Tallinn, kohvik Mademoiselle, Lobby baar.