Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364318

Tööpakkumise number

364318

Töö kirjeldus

Hotelli külalistele hommikusöögi serveerimine ja kõrgetasemeline teenindamine hommikusöögil ja hotelli baaris.
PAKUME AASTARINGSET TÖÖD!

Nõudmised kandidaadile

- Positiivne meelestatus igas tööpäevas
- Sõbralik suhtlemisstiil
- Püüdlikkus
- Meeskonnamängu reeglite tundmine
- Kohusetundlikkus
- Iseseisvus
Kasuks tuleb võõrkeelte oskus

Ettevõte pakub

- Kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- Kordumatut suhtlemispraktikat
- Väga heal tasemel koolitusi
- Meeldivat töökeskkonda
- Sõbralikku kollektiivi
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada
pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2014

Vaid mõne sammu kaugusel linna esindusplatsist asub 1937 aastast pärinev põnev, glamuurne ja uhke hoone, mis on läbinud tõelise uuenduskuuri. Värskelt avatud 79-toaline äriklassi hotell on läbi aegade olnud Eesti tõeline visiitkaart.
Kui soovite osa saada selle ajaloolise ja traditsioonidega maja loomisest külaliste ja linnarahva armastatud peatumispaigaks, olete väga oodatud meie meeskonda.