Hommikusöögi teenindaja
Tööpakkumise number #729892

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Radisson Blu Hotel Olümpia hommikusöögiteenindajad vastutavad hommikusöögi külastajate kõrgtasemelise teenindamise eest.

Ootused kandidaadile

-Valmis vara ärkama

-Hea eesti- ning inglise keele oskus

-Positiivse ellusuhtumisega, rõõmsameelne, alati naeratav ja julge suhtleja

-Kiire, korrektne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

- Uusi väljakutseid

- Omahinnaga toitlustamist hotelli töötajate bistroos ning sportimisvõimalusi

- Hotelliketi soodustusi

Tööpakkumise number
#729892

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. september 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021
Hommikusöögi teenindaja Hommikusöögi teenindaja

Hotell Olümpia AS / Radisson Blu Hotel Olümpia

Radisson Blu Hotel Olümpia on Tallinna kesklinnas asuv äriklassihotell, kus lisaks 390 hotellitoale on Tallinna üks suurimaid konverentsikeskusi, ülimaitsva tootevalikuga kohvik Café Boulevard, restoran Senso ning 26. korrusel asuv basseiniga tervisekeskus Club 26.

Vaata rohkem