Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61033

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hommikusöögi teenindaja töö hõlmab hotelli külaliste teenindamist nii hommikusöögil kui ka teistel kliendiüritustel hotellis.

Ootused kandidaadile

  • Hommikusöögi teenindajalt ootame head suhtlemisoskust, iseseisvust ja vastutustundlikkust.
  • Hea teenindaja saab hästi hakkama pingelistes situatsioonides, on alati rõõmsameelne ja valmis vahetustega tööks.
  • Eesti, inglise, soome ja vene keele oskus
  • Vanus alates 18.a.

Omalt poolt pakume toitlustus- ja teenindusalast koolitust, meeldivat nooruslikku kollektiivi, head töökeskkonda ja omapere soodustusi.
Töö graafiku alusel (varased hommikutunnid).

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus CVKeskuse kodulehe kaudu hiljemalt 12.märtsiks 2006.a.

Tööpakkumise number
#61033