Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41888

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hommikusöögi teenindaja ülesanded on järgmised:
vaheldusrikas töö, mis hõlmab hotelli külaliste teenindamist nii hommikusöögil kui ka teistel kliendiüritustel hotellis.

Ootused kandidaadile

Hommikusöögi teenindajalt ootame head suhtlemisoskust, iseseisvust ja vastutustundlikkust. Hea teenindaja saab hästi hakkama pingelistes kliendi situatsioonides, on alati rõõmsameelne ja valmis vahetustega tööks.
Eesti,inglise, soome ja vene keele oskus
vanus alates 18a.

Omalt poolt pakume toitlustus- ja teenindusalast koolitust, meeldivat nooruslikku kollektiivi, head töökeskkonda ja personali toitlustamist väga soodsalt. Tunnitasu 25.- krooni tunnis.Töö graafiku alusel(varased hommikutunnid)

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus CVKeskuse kodulehe kaudu. Sinu andmeid ootame hiljemalt 31.märtsil 2005

Tööpakkumise number
#41888