Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116561

Tööpakkumise number

116561

Töö kirjeldus

Hommikusöögi teenindaja töö hõlmab hotelli külaliste teenindamist nii hommikusöögil kui ka teistel kliendiüritustel hotellis.

Nõudmised kandidaadile

• Hommikusöögi teenindajalt ootame head suhtlemisoskust, iseseisvust ja vastutustundlikkust.
• Hea teenindaja saab hästi hakkama pingelistes situatsioonides, on alati rõõmsameelne ja valmis vahetustega tööks.
• Eesti, inglise, soome ja vene keele oskus

Omalt poolt pakume toitlustus- ja teenindusalast koolitust, meeldivat nooruslikku kollektiivi, head töökeskkonda ja omapere soodustusi.
Töö graafiku alusel (varased hommikutunnid).

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus CVKeskuse kodulehe kaudu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. november 2007
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2007

Rezidor Hotel Group on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 250 hotelli.
Radisson SAS Hotell Tallinn avas oma uksed klientidele 1.veebruaril 2001 aastal Tallinna finants- ja kaubanduskeskuse südames. Hotellis on 280 hästivarustatud numbrituba, kaks restorani, kolm baari ning esindluslik konverentsi- ja banketikeskus.