Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111310

Tööpakkumise number

111310

Töö kirjeldus

Ootame Restoran Apogee uude kollektiivi rõõmsameelseid ja energilisi hommikusöögiteenindajaid, kelle reipa naeratuse saatel sooviks iga külaline oma head ja edukat päeva alustada.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled Sa oled usin, usaldusväärne, sõbralik ja tähelepanelik, siis just sinusugust teenindajat me otsimegi.

Eeldame ka:
- tahet töötada klienditeeninduse valdkonnas
- kliendikesksust
- väga hea suhtlemisoskust ja rõõmsameelsust
- valmisolekut meeskonnatööks
- paindlikkust
- pingetaluvust

Kasuks tuleb eelnev töökogemus turisminduses/ hotellinduses ning suhtlemisoskus erinevates võõrkeeltes.

Ettevõte pakub

Apogee Grupp OÜ pakub omalt poolt:
- kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- koolitust (teenindus-, toote-, jne)
- meeldivat töökeskkonda
- põnevat ja vaheldusrikast tööd
- uut ja sõbralikku kollektiivi

Palume CV saata koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2007

2005. aastal asutatud TallinnHotels on Eesti kapitalil põhinev hotellide opereerimisfirma Aldera Hotell OÜ kaubamärk.
Viies ellu parima koostööpartneri visiooni ja rahuldamaks erinevaid eelistusi kuulub täna TallinnHotelsi portfooliosse kolm eri tasemega hotelli Tallinnas:

Savoy Boutique Hotel on hotell, mis pakub nii äri kui huvireisijale killuke luksust Tallinna vanalinnas.

City Hotel Portus on mõistliku hinna-tasemega hotell Tallinna kesklinnas kõigile, kes peavad lugu sõbralikust ja vastutulelikust teenindusest.

Aprillikuus avasime Tallinna vanalinna Šveitsi pealinnaga samanimelises hotelli- HOTEL BERN, kus lähtume šveitsi hotellinduse traditsioonidest pakkudes kvaliteetset teenust Eesti hindadega.

Restoran Apogee on hotelli restoran. Kuningliku sisustusega restoranis pakume hõrke roogasid euroopa köögist, millele iga klient leiab juurde rohkest veinivalikust just talle meelepärase. Õhtusööki soojendab kaminatuli ja kaunis meloodia klaveril.