Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365877

Tööpakkumise number

365877

Töö kirjeldus

Restoran Farm hommikusöögi teenindaja on hommikuselt päikeseline , naeratav , positiivse suhtumisega aktiivne suhtleja , tagades seeläbi oma hotelli klientide professionaalse, sõbraliku ja kiire teenindamise .
Töö kirjeldus :
Hotelli külalistele hommikusöögi serveerimine ja kõrgetasemeline teenindamine hommikusöögil ja baaris.
Pakume aastaringset tööd !

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on meil särav , rõõmsameelne ja positiivne, kes naudib suhtlemist ja omab head väljendamisoskust , ning kelle teenindus on meeldejääv hommikusöögi klientidele .
Vajalik eesti , inglise , vene ja soome keele oskus kõnes
Sõbralik suhtlemisstiil
Meeskonnamängu reeglite tundmine
Kohusetundlikkus , iseseisvus , püüdlikkus

Ettevõte pakub

Kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
firmasisest arenguvõimalust
mõnusat stabiilset kollektiivi
tasuta koolitust
uusi kogemusi
võimalust töötada osalise tööajaga
soodustusi meie toodetele ja teenustele

Lisainfo

Pakume lepingulist aastaringset tööd .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2015

Baltic Hotel Vana Wiru **** asub Tallinna vanalinnas.
Hotellis asuv värskelt avatud kaunis , stiilne ja kodumaisest toorainest valmistatud maitseelamusi pakkuv Restoran Farm , kus serveerime oma hotellis peatuvatele klientidele ka hommikusööki .