Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553608

Hommikusöögi teenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientide kiire, viisakas ja rõõmsameelne teenindamine
* hommiku- ja lõunabuffee üles panek ja korras hoidmine
* tellimuste vastuvõtmine ja nende korrektne täitmine
* arveldamine ja töö kassaga
* saali ja töökoha korrashoidmine

Ootused kandidaadile

Heaks eelduseks kandideerimisel on:
* positiivne ellusuhtumine
* kiirus ja korrektsus
* hea pingetaluvus
* paindlikkus ja valmidus meeskonnatööks
* füüsiline vastupidavus
* valmisolek tööks nädalavahetustel ja riiklikel pühadel
* ausus ja kohusetundlikkus
* kohustuslik eesti ja vene keele valdamine kõnes
* kohustuslik eelnev töökogemus restoranis

* aastaringset, kindlat ja stabiilset töökohta usaldusväärses ja arenevas ettevõttes
* motiveerivat palgasüsteemi
* vahetustega tööd graafiku alusel
* kaasaegset töökeskonda
* sõbralikku ja toetavat meeskonda
* motiveerivaid omapere soodustusi Meresuu Spa, Grand Rose Spas, Viimsi Spa ja hotellis.

Tööpakkumise number
#553608

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2018
Kuulutus sisestati:
25. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem