Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640558

Hommikusöögi teenindaja (Hestia Hotel Kentmanni)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 17. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. märts 2020

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli külaliste kõrgetasemeline, viisakas ja sõbralik teenindamine hotelli hommikusöögis ning vajadusel baaris ja grupitoitlustuses.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled sõbralik, positiivse ellusuhtumisega ning suhtled eesti ja inglise keeles. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik ning valmis töötama meeskonnas.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, kindlat ja motiveerivat töötasu, kaasaegset töökeskkonda, mõnusat motivatsioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Tööpakkumise number
#640558

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Hestia Hotel Group on teadliku külalise eelistatud kolme-neljatärni hotellikontseptsioonide looja ja arendaja. Hetkel kuulub gruppi kaheksa hotelli Eestis ja kaks Lätis, olles tööandjaks pea 400 inimesele. Detsember 2019 avasime uue 92-toaga, restorani ja lõõgastuskeskusega kõrgetasemelise hotelli Hestia Hotel Kentmanni.

Vaata rohkem