Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669856

HOMMIKUSÖÖGI KOKK

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 28. september 2020
Kuulutus aegub:27. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile.

Ootused kandidaadile

OLED MEILE OODATUD, KUI:
 Sul on kirg toidutegemise vastu ning soovid igapäevaselt end just sellel alal arendada.
 Oled õppinud kokaks ning omad varasemat töökogemust.
 Oled valmis töötama meeskonnas, kuid samas oled ka oma töös iseseisev.
 Oled valmis töötama graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel.
 Oled täpne, korrektne, aus ja hea suhtleja.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:
 Väga hea tehnilise varustusega kööki.
 Sõbralikku kollektiivi.
 Kindlat ja pikaajalist töökohta.
 Võimalust oma häid ideid koos toreda meeskonnaga teostada.
 Palju huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Töö asukoht: Ülikooli 14, Tartu
Täistööaeg
Töö graafiku alusel

Tööpakkumise number
#669856

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

ESTIKO on 100-protsendiliselt Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. ESTIKO kaks peamist tegevusala on pakendite ja pakkematerjalide tootmine ning kinnisvara arendamine ja haldamine, sealhulgas majutusteenuse pakkumine.
Gruppi kuuluvad AS Estiko-Plastar, AS Estiko Kinnisvara, AS Tasku Keskus, OÜ Dorpat ja OÜ Lydia Hotell.

Vaata rohkem