Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801118

Hommikusöögi kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Buffet ja hommikusöögi valmistamine hotelli külalistele

  • Buffeet'i laua serveerimine saalis

  • Toiduainete planeerimine, kalkuleerimine, tellimine, vastuvõtmine ning hoiustamine

  • Töökoha ja - keskkonna korras hoidmine vastavalt nõuetele

  • Kasutatava tooraine kvaliteedi jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kokana

  • Valmisolek meeskonnatööks

  • Korrektsus ja puhtus

  • Ausus, kiirus, positiivsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd Tallinna kesklinnas

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Tööd graafiku alusel

  • Osaline tööaeg

Tööpakkumise number
#801118