Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528071

Hommikusöögi kokk / abikokk

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Promenaadi Hotell otsib oma meeskonda Hommikusöögi Kokka ja Abikokka. täistöökohaga või osalise tööajaga aastaringselt või suvehooajaks.

Ootused kandidaadile

- Sul on kirg kokkamise vastu
- Sulle meeldib meeskonnatöö ja hea tulemuse nimel oled valmis ka teisi aitama
- Kasuks tuleb varasem töökogemus

Ettevõte pakub

Tööle väärilist palka.
Tööalast koolitust.
Sõbraliku töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#528071

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem