Värsked tööpakkumised

Hommikusöögi klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63657

Tööpakkumise number

63657

Töö kirjeldus

• laudade katmine
• klientide teenindamine hommikusöögilauas
• laudade koristamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• isikuomadustena hea suhtlemisoskus, avatus, hea pingetaluvus, orienteeritus meeskonnatööle, positiivne ellusuhtumine, iseseisva töö oskus
• eesti keele vaba valdamine,
• kasuks tuleb inglise- ja soome keele oskus
• kasuks tuleb eelnev klienditeeninduse kogemus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• kaasaegset töökeskkonda
• sõbralikku töökollektiivi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2006

Strand SPA ja Konverentsihotell on kaasaegne ja edukas hotelliettevõte Pärnus.

Pakume Sulle head võimalust eneseteostuseks arenevas ja õppivas organisatsioonis. Sa saad rikkamaks keskmiselt 90 tubli kolleegi võrra, Sind ootavad huvitav ja vastutusrikas töö, toetav meeskond, kaasaegsed töövahendid ning võimalus anda oma panus ettevõtte veelgi paremale käekäigule. Sul on võimalus kandideerida Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.