Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317692

Hommikusöögi klienditeenindaja (hotelli)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine

Ootused kandidaadile

ausus ja kohusetundlikkus
avatus ja sõbralikkus
eelnev töökogemus
eesti, inglise ja vene keele oskus
hea eneseväljendamise oskus
hea suhtlemisoskus
kõrge pingetaluvus
korrektne välimus
õppimisvalmidus
positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse
teenidusvalmidus

Ettevõte pakub

huvitavat ja kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist palka
suurepärast meeskonnavaimu
uusi kogemusi

Tööpakkumise number
#317692

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2013
Kuulutus sisestati:
26. august 2013

CVKeskus.ee klient

HOTELL KOLM ÕDE

Tere tulemast butiikhotelli Kolm Õde. Kolm Õde on ainuke hotell Eestis, mis kuulub prestiižsesse Relais & Chateaux gruppi.

Aastal 2003 renoveeriti ning ühendati kolm Tallinna silmapaistvat 1362. aastal ehitatud kaupmehemaja hotelliks Kolm Õde. Meie kaasaaegne sisekujundus pakub tänapäevaseid mugavusi koos tagasipõikega keskaegsesse ajalukku.

Asudes 16. sajandist pärit Tallinna müüride vahel muinasjutulises vanalinnas, võimaldab Kolm Õde uudistada vana hansalinna seinapragusid ohverdamata stiili, mugavust ja luksust.

Vaata rohkem