Hommikusöögi- ja toitlustusteenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619622

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotelli külaliste kõrgetasemeline teenindamine ja soovide eest hoolitsemine hommikusöögil, hotelli baaris ning seminarilõunatel.

Ootused kandidaadile

- positiivne meelestatus igas tööpäevas
- kohusetundlikkus ja ausus
- aktiivsus
- särasilmsus
- valmisolek töötada graafiku alusel (sh. nädalavahetustel ja pühadel)

Ettevõte pakub

- Kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
- Kordumatut suhtlemispraktikat
- Väga heal tasemel koolitusi
- Meeldivat töökeskkonda
- Sõbralikku kollektiivi
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Lisainfo

Erialane kogemus tuleb kasuks kuid ei ole eeltingimuseks. Ootame kandideerijatelt soovi ja kirge esindada Eestit kõige paremal moel, sisemist soovi saada
pidevalt paremaks ning iseseisvust võtmaks vastutust. Omalt poolt pakume isiklikku arengut soodustavat, igaühe panust tunnustavat ja väärtustavat ettevõtet.

Tööpakkumise number
#619622

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019

TallinnHotels, on 2005 aastal asutatud ning Eesti kapitalil põhineva hotellide ja restoranide opereerimisfirma. TallinnHotels visiooniks on esindada Eestit ning me võõrustame oma külalisi Tallinna vanalinna kolmes väärikas hotellis:

- Savoy Boutique Hotell ★★★★★
- Hotell Palace ★★★★SUPERIOR
- Hotell Bern
Oled oodatud kandideerima Hotelli Palace!
Kõrge teeninduskultuuriga hotell on oma 80-aastase ajaloo jooksul saavutanud erilise staatuse – olla Eesti visiitkaardiks läbi aastakümnete.

Kui oled sõbralik, paindlik ja tarmukas ning väärtused: ausus, teotahtelisus ja hoolivus sobivad Sinu tõekspidamistega, siis ootame Sind enda meeskonda!

Vaata rohkem