Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801119

Hommikusöögi ettekandja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särasilmset ettekandjat, kes hästi suhtleb inglise ja eesti keeles ning vene keel suhtlustasandil.

Pakume sulle
- huvitavat tööd Tallinna kesklinnas
- konkurentsivõimelist palka
- tööd graafiku alusel (tööaeg: 6:00-11:00)
- ilusat isikupäraseid töörõivad

Kui oled
- valmis meeskonnatööks
- positiivse ellusuhtumisega
- kõrge pingetaluvusega
- aus ja kohusetundlik

Kas tundsid ennast ära? Võta julgelt meiega ühendust.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus toitlustusvaldkonnas.

Tööpakkumise number
#801119