Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669933

Hommikune puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume osalise ajaga tööd puhastusteenindajale teisipäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval hommikuti kell 7.00 - 10.00. Töö sisaldab erinevate kaupluste ja kohvikute koristamist enne klientide saabumist. Töö ajal ei puutu puhastusteenindaja kokku klientidega.

Täpsustavatele küsimustele vastab töödejuhataja tel. 53433590.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Ootused kandidaadile

Ootame oma sõbralikku kollektiivi kohusetundlikku töötajat. Oleme rõõmsad, kui tal on juba varasemaid kogemusi puhastusteeninduse alal, kuid pole tarvis muretseda, juhendamine ja koolitamine toimub koha peal ikkagi.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#669933

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem