Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789979

Hommikune graafikuga töö puhastusteenindajale TÜRIL

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tule tee tööd TÜRIL ja teeni lisaraha!. Graafikuga töö kaubanduspinnal, tööpäeva pikkus on 8 tunni ja töögraafik pikk ja lühike nädal. Tööaeg 6.30 -14.30. Töö osaliselt ka masinaga. Juhendame ja õpetame töö selgeks kohapeal. Tööpäevi keskmiselt kuus 15. Küsi julgelt lisainfot töödejuhatajalt Piret, tel: 56 224 439. Värbamiskeskus 6747399.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
Mugavad ja kvaliteetsed tööriided
Kaasaegsed töövahendid
Sotsilaalsed garantiid

Lisainfo

Küsi julgelt lisainfot töödejuhatajalt Piret, tel: 56 224 439. Värbamiskeskus 6747399.

Tööpakkumise number
#789979

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem