Värsked tööpakkumised

Hommikulauateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118873

Tööpakkumise number

118873

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine restorani hommikulauas

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:
* Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
* Oled sõbralik ja abivalmis
* Sulle sobib meeskonnatöö
* Valdad suhtlustasandil eesti-, ja inglise keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
* Paindlikku tööaega/osalist tööaega/tööd graafiku alusel

Lisainfo

Töö on sobilik ka õhtusel ajal koolis käivale õppurile.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Hotell St.Barbara asub vaid jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast, peamistest vaatamisväärsustest ning ostukeskustest. Hotellil on vankumatult väga hea perehotelli reputatsioon, kuid on samas ideaalselt sobiv ka äriklientidele. Hotell St. Barbara maja peetakse ka üheks ilusamaks paekivi ehitiseks Tallinnas. Tere tulemast!