Värsked tööpakkumised

Hommikulaua valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99589

Tööpakkumise number

99589

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule, töökale, puhtust hindavale ja lahtiste kätega hommikulaua valmistajale. Osaline tööaeg kella 06.00-11.00 graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus toitlustamise alal ja läbitud toiduhügieeni koolitus.

Tartu Kutsehariduskeskus pakub omalt poolt huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organistatsioonis. Võimalus tölötada graafiku alusel.

Lisainfo

Töökohale kandideerimiseks palume saata avaldus ja CV koos palgasooviga hiljemalt 31. märtsiks 2007 märksõnaga "Salimo" aadressil Kopli 1, Tartu 50115.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. märts 2007

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe. Tartu Kutsehariduskeskuses on keskmiselt 315 töötajat ja 3000 õpilast.