Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247325

Hommikulaua teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hommikusöögilaua ettevalmistamine
  • päevapraadide väljastamine
  • laudade koristamine
  • konverentside kohvipauside ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev eelnev töökogemus teenindajana
  • eesti, inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus, tahe töötada teenindajana, ausus, vastutustunne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#247325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2011

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks,
konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada
360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning
äripäevadel ka päevabuffeed.

Vaata rohkem