Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180157

Hommikulaua teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hommikusöögilaua ettevalmistamine
  • päevapraadide väljastamine
  • laudade koristamine
  • konverentside kohvipauside ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev eelnev töökogemus teenindajana
  • eesti, inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus, tahe töötada teenindajana, ausus, vastutustunne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö vahetustega: 7 päeva tööl, 7 päeva vaba

Tööpakkumise number
#180157