Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180157

Hommikulaua teenindaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hommikusöögilaua ettevalmistamine
  • päevapraadide väljastamine
  • laudade koristamine
  • konverentside kohvipauside ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev eelnev töökogemus teenindajana
  • eesti, inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskus, tahe töötada teenindajana, ausus, vastutustunne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö vahetustega: 7 päeva tööl, 7 päeva vaba

Tööpakkumise number
#180157

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2009

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.

Vaata rohkem