Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65171

Hommikulaua teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime esinduslikku hotelli Tallinna kesklinnas HOMMIKULAUA TEENINDAJAT.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda, kui sul on:
-vanust vähemalt 18 eluaastat
-hea suhtlemisoskus ja rôômsameelsus
-positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- mône vôôrkeele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

Tegemist on hooaja tööga ja osalise tööajaga (N-P).
Tööpäevad algavad kell 6:00 hommikul ja kestavad lôunani (11:00-12:00).

Tööpakkumise number
#65171