Värsked tööpakkumised

Hobikartide mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186737

Tööpakkumise number

186737

Töö kirjeldus

Mehaanik töötab FK Keskuse välikardirajal.
Kartide igapäevase hoolduse teostamine ja jooksev remont:
1. Kartide tehnilise ülevaatuse tegemine ja vajadusel remontimine
2. Kartide üldise välimuse ja heakorra tagamine.

Nõudmised kandidaadile

1. Hea tehniline taip
2. Mehaanika-alane haridus
3. Mootorite remondi oskused
4. Kohusetundlik ja töökas

Ettevõte pakub

Kardirada on avatud aprill-oktoober, töö on hooajaline.
Pakume vahetustega, huvitavat ja mitmekülgsed tööd.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
25. märts 2010
Brutopalk:
Alates 45 kuni 65 EEK tunnis

OÜ Hobbykarting haldab kahte meelelahutus kompleksi: FK Keskus Õismäel ja Viimsi Sisekardirada. Meie eesmärgiks on pakkuda sportliku meelelahutust ja korraldada erinevaid üritusi, ning võistlusi nii peredele, sõpruskondadele kui firmadele. Lisaks suurimale välihobikardirajale on meie keskustes ka Paintballi väljak, laste ATV rada, saun ja kohvik.