Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652542

Hõbenoole personaaltehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on nii käigukastide hooldus kui ka kliendiga personaalne suhtlemine, sh teenindusaegade kokkuleppimine ning teostatud töödest hiljem ülevaate andmine.

Selleks tuleb Sul teostada igapäevaselt 4...6 sõidukiga testsõidud (vajalik on B kategooria juhtimisõigus) ning nende automaatkäigukastidele dünaamiline õlivahetus ja vajadusel ka kergemad muud remonttööd. Lisaks hakkad igapäevaselt kasutama diagnostikaseadmeid ning koostad tehtud töödele hinnapakkumised meie laoprogrammis.

Nõudmised kandidaadile

1. Varasem töökogemus autoremondis;

2. Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas; inglise keele oskus tööjuhenditest arusaamiseks;

3. B kategooria juhtimisõigus;

4. Hea suhtlemisoskus.

Ära muretse, automaatkäigukastide erialane väljaõpe toimub kohapeal ja varasemaid eelteadmisi me sellel alal ei eelda.

Meie juures töötades saad automaatkäigukastide valdkonnas tugevaks spetsialistiks Eestis. Tulevikus on Sul võimalus spetsialiseeruda kas automaatkäigukasti- või mehhatroonika plokkide tehnikuks, või hoopis leida uus töökoht ostu või müügi vallas meie kontoris.
Saad osa ühistest meeskonna väljasõitudest ja üritustest.
Pakume vajadusel osalise tööaja võimalust.

Tööpakkumise number
#652542

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2020

Hõbenool OÜ on Eestis ainuke spetsiaalselt sõidukite automaatkäigukastide hoolduse, diagnostika ja remondiga tegelev ettevõte. Alates 2009. aastal ettevõtte asutamisest oleme Eestis kasvanud suurimaks enda valdkonnas.

Vaata rohkem