Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309802

Hispaania keele oskusega müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügipakkumiste ja tellimusekinnituste vormistamine
  • müügiarvete koostamine, tarnete planeerimine
  • aruandluse koostamine, müügijuhi assisteerimine
  • suhtlus klientide ja müügiagentidega

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • oskab väga hästi vähemalt kahte võõrkeelt (hispaania ja inglise) kõnes ja kirjas
  • omab kõrgharidust või omandab seda lõppjärgus
  • on inimesena avatud ja heade suhtlemisoskustega
  • on korrektne, kohusetundlik, talub pinget ja naudib töötamist meeskonnas
  • on õppimishimuline ja sisemiselt motiveeritud

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ekspordi ja/või müügi valdkonnas ning lai silmaring ja kokkupuude erinevate kultuuridega ning täiendavate võõrkeelte oskus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja tegusat noort meeskonda
  • väljaõpet ja edaspidiseid arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#309802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
31. mai 2013

AS Palmako on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 280 inimest.

Vaata rohkem