Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56906

Hinnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1993.aastal asutatud elektritööde ettevõte, mis tegutseb ehitiste elektripaigaldiste ehitajana ning projekteerijana.

Tööülesanded:

- elektripaigaldiste hinnapakkumiste tegemine ja sellega seonduv müügitöö
- läbirääkimised kliendiga
- kliendi vajaduste ja nõuete väljaselgitamine
- pakkumiskonkurssidel osalemine

Ootused kandidaadile

- erialase hariduse olemasolu
- suhtlemisvalmidus
- suhtlemisjulgus
- aktiivsus
- veenmisoskus
- arvutikasutamisoskus
- vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- tegevusvabadust ning võimalust oma aega ise planeerida
- võimalust eneseteostuseks
- töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus elektrialaste hinnapakkumiste valdkonnas.

Tööpakkumise number
#56906