Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188407

Hinnasildi kujundaja (Tartu Rimi Hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnasiltide kujundamine ja käsitsi paberile kirjutamine (joonestamine)

Ootused kandidaadile

  • Töö sobib hea ning ühtlase käekirjaga inimesele
  • Töö eeldab head joonestamise, ilukirja või plakatkirja oskust
  • Vajalik hea ruumitunnetus ning kiirus ja täpsus
  • Sobiv kandidaat on hea rutiinitaluvusega

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
  • Paindlikku töögraafikut (võimalus töötada ka öösiti)
  • Võimalust töötada ka kõrgkooli kõrvalt
  • Firmasisest arenguvõimalust

Lisainfo

  • Töökoha asukoht: Tartu Lõunakeskuse Rimi Hüpermarket
  • Tööaeg: osaline;

Tööpakkumise number
#188407

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2009

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 78 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele.

Vaata rohkem