Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154979

Hinnainfo spetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arendada Rimi Eesti hinnastrateegiat
  • Vajaliku ja asjakohase teabe kogumine ja analüüsimine
  • Müügitulude ja hindade konkurentsivõime optimeerimine
  • Hinnavaatluste ja hinnauuringute organiseerimine ja koordineerimine
  • Kampaaniate hinnauuringud ja hindade paindlikkuse anlüüsimine
  • Uuringute ja aruannete koostamine vastavalt vajadustele, näiteks statistikaameti andmete põhjal

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust (kaubanduse-, majanduse- või turunduse valdkonnas)
  • Suurepärast eesti keele oskust ning head inglise ja vene keele oskust
  • Väga head arvutioskust
  • Isikuomadusi: analüütilised oskused; hoolsus, täpsus, organiseeritus ja tulemustele
  • orienteeritus; otsustusvõimelisus ja hea pinge taluvus
  • Kasuks tuleb: eelnev töökogemus kaubanduse valdkonnas

  • Vastutusrikast ja mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi
  • Toetavat ja nooruslikku kollektiivi
  • Täiendkoolitusi ja firmasisest arenguvõimalust
  • Ettevõtte transporti: Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

  • Tööaeg: E-R, 8.00 - 16.30
  • Töökoha asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa

Tööpakkumise number
#154979

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 65 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2400 inimesele

Vaata rohkem