Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315522

Hinna analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinna pakkumiste töötlemine ja tariifide koostamine
  • Hindade ja tariifide analüüs

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek töötada piiratud ajaressursi tingimustes
  • Vene ja inglise keele oskus
  • Hea õppimisvõime
  • Tähelepanelikkus ja täpsus
  • Analüütikuvõimed
  • Hea arvuti kasutamise oskus: Excel spetsialisti tase, kasuks tuleb SQL tundmine
  • Kõrgharidus majanduse erialal

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Boonuseid ja kompensatsioone
Osalemist rahvusvahelistes projektides
Professionaalset meeskonda ja tugistruktuure
Võimalusi pidevaks arenguks ning mugavat ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#315522

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2013

Telefoniside operaatorifirma mis tegutseb Eesti turul alates 1995 a. Top Connect -i gruppi kuuluvad ettevõtted peale Eestit
tegutsevad Lätis ja Leedus. Top Connect omab diilereid 60 maailma riigis. Top Connect pakub telekommunikatsiooni teenuseid milliste spekter võib
rahuldada iga ettevõtte vajadusi. Lisaks sideteenustele pakutakse kompleksset teenindust: alates kliendi individuaalsete vajaduste analüüsist ja
konsultatsioonidest kuni telekommunikatsiooni võrkude projekteerimiseni ja süsteemide integreerimiseni

Vaata rohkem